fbpx

ORGANIZACJA EVENTÓW
I WYDARZEŃ SPORTOWYCH

EVENTY

Zajmujemy się organizacją wyjątkowych eventów sportowych. Nasze wydarzenia dostarczają emocje, adrenalinę i doskonałą zabawę! Dzięki naszemu doświadczeniu każda impreza przygotowywana jest na najwyższym poziome.

wybrane WYDARZENIA

Tor Poznań Track Day

EVENT AUDI

event mini

28 finał WOŚP. Automobilklub Wielkopolski

CO JESZCzE OFERUJEMY?

DRIVE SQUAD SYMULATOR

JEDYNY TAKI SYMULATOR W POLSCE!

DRIVE SQUAD Symulator to jeden z najbardziej zaawansowanych symulatorów w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, który poza symulowaniem przyspieszania i hamowania, skręcania i pokonywania wzniesień jest zdolny dzięki czwartemu silnikowi symulować poślizg pojazdu.

WYJĄTKOWY REALIZAM

Dzięki współpracy z Arturem Obuchowskim (dwukrotnym Mistrzem Polski WSMP) i Damianem Lempartem (dwukrotnym krajowym finalistą GT Academy) udało się skonfigurować Symulator do maksymalnego poziomu realizmu jazdy!

PRZECIĄŻENIE 2G

Nasz symulator generuje przeciążenia do 2G co jest porównywalne z jedną z najszybszych obecnie serii wyścigowych Lamborghini Super Trofeo. Jest to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności w bezpiecznych warunkach. Tym samym może stanowić doskonały dodatek do imprez integracyjnych.

Przyjedź do nas sam lub ze znajomymi... ...zmierzcie się na trasach szutrowych, asfaltowych lub na najsłynniejszych torach wyścigowych!

Oferujemy wynajem stacjonarny na terenie firmy DRIVE SQUAD w Niepruszewie, jak również wynajem z możliwością dojazdu do Klienta na eventy firmowe,
imprezy integracyjne czy przyjęcia urodzinowe.

ZAINTERESOWANY ORGANIZACJĄ EVENTU?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

664-952-259