fbpx

drive experience, motorsport, event

O NAS

DRIVE SQUAD ( dawniej OMM DRIVE)

W nadchodzącym sezonie naszych stałych (i przyszłych) zawodników i klientów czekają zmiany. OMM wraca do swojej pierwotnej działalności związanej z budową i przygotowaniem aut na OFFROAD, a organizacją wyścigów samochodowych w formule mistrzowskiej (PZM) oraz innych eventów samochodowych na asfalcie… i i nie tylko od tego roku zajmuje się DRIVESQUAD (dawniej OMM Drive).
DRIVE SQUAD to ekipa ludzi z wielką pasją do motorsportu, której efekty mogliście oglądać w poprzednich sezonach Mini Super Cup oraz innych rozwijanych w międzyczasie projektów.
Poza dobrymi chęciami mamy też spore doświadczenie techniczne i organizacyjne, a nasi dotychczasowi klienci mogą to potwierdzić.
Z DRIVESQUAD masz możliwość sprawdzenia się za kierownicą profesjonalnie przygotowanej wyścigówki i przeżycia sezonu wyścigowego lub choćby wybranej rundy ze wszystkimi 'fajerwerkami’, o jakich pewnie już słyszałeś. Oferujemy pełne spektrum przygotowania kierowcy, auta i wydarzenia na torze.
Realizujemy również inne potrzeby na hurtowe dostawy adrenaliny. Nasz stale rozbudowywany park maszynowy to świetna baza dla zainteresowanych eventami na asfalcie, szutrze i śniegu. Oferujemy organizację amatorskich zawodów, treningów indywidualnych i grupowych pod okiem instruktorów oraz kilka innych 'perełek’ motorsportowych, o których będzie jeszcze czas powiedzieć więcej.
Dla naszych zawodników motorsport z DRIVESQUAD nie kończy się w warsztacie. Nasze pełne wsparcie dla tych, którzy chcą rozwijać swoją fascynację z jazdy sportowymi samochodami obejmuje wszystko to, czego potrzebujesz: od rangi wyrównanych i dobrze zbilansowanych zawodów w formule Mistrzostw Polski i Endurace, przez profesjonalne szkolenia z najlepszymi instruktorami, support techniczny i eventowy na torze, po niezastąpiony 'networking’ na treningach i wyścigach z ludźmi, którzy podzielają Twoje motorsportowe pasje.

 

Samochody to nasza pasja

„Nigdy nie pozwól, aby ktokolwiek zniechęcił Cię w dążeniu do realizacji Twoich marzeń”

SERWIS SAMOCHODÓW

Pozwól nam zaopiekować się Twoim samochodem

SUPER S CUP

Własny Puchar wyścigowy w klasie Mini Cooper

EVENTY

Organizujemy wyjątkowe eventy motoryzacyjne

Nasz zespół

Odwiedź nasze Social media

Najnowsze wiadomości prosto z toru!

Bądź z nami w kontakcie